מטרני יעוץ חשמל - קניון פרנדלי גן יבנה

מטרני יעוץ חשמל גן יבנה

תכנון מערכות חשמל ותשתיות בראיה חדשנית ויצירתית

חברת מטרני יעוץ חשמל בע"מ בעלת ניסיון ומוניטין רב בתחום תכנון מערכות חשמל, מתח גבוה ונמוך, בקרת מבנה, חשמל חכם, גילוי אש ועיצוב תאורה. החברה מנוהלת ע"י אינג' מטרני מרדכי מהנדס חשמל ובעל תואר שני במנהל עסקים. כחלק ממערך בקרת האיכות שלנו אנו בעלי תעודת הסמכה של תקן איזו, ומיישמים את מדריך האיכות במסגרת 2008:9001 ISO כל פרויקט קטן כגדול, על מנת שיצליח, מצריך תכנון מוקדם. תכנון מוקדם דורש חשיבה הנדסית יצירתית ובעלת מעוף כל זאת תוך שימת דגש על פרקטיות ותחזוקה.
תכניות החשמל שלנו מפורטות ומדויקות כך שאנשי השטח והקבלן עובדים ביעילות רבה יותר. אנו מקפידים על  אומדנים וכתב כמויות מדויקים אשר מאפשרים עבודה לפי צפי תקציב. האומדן שלנו קרוב ביותר למציאות ומתבצע ע"י תוכנה שסופרת את הנקודות וללא ספירה ידנית או מוערכת.
הצלחת הפרויקט היא הצלחתנו ולכן אנו מקפידים על תכנון מדויק וכתב כמויות/אומדן מדויק.
 
המהנדסים שלנו
צוות המהנדסים בחברה נבחר בקפידה כדי לספק ללקוחותינו שירותי ייעוץ חשמל ברמה הגבוהה ביותר. המהנדסים שלנו בעלי ההסמכות הנדרשות, ידע רב וניסיון שמאפשרים להם לתכנן מערכות חשמל לפרויקטים בסדרי גודל שונים. המשותף לכל עובדי החברה הוא נקיטה בגישה של חשיבה יצירתית שמביאה ליצירת פתרונות מהירים ואיכותיים ביותר. אנחנו עושים שימוש בתוכנות מתקדמות שמותאמות באופן אישי לתכניות האדריכל בפרויקט ומתוך מטרה לעבוד בצורה הרמונית שתשיג את התוצאות הטובות ביותר.
מקצועיות ללא פשרות
בכל מה שקשור לחשמל אין מקום לפשרות וישנה חשיבות מכרעת למקצועיות. המקצועיות היא שעומדת לנגד עיננו בכל פרויקט שבו אנו לוקחים חלק ואנחנו לא מתפשרים על אף פרט בדרך. אנחנו מקפידים להתעדכן כל העת בחידושים האחרונים בתחום ולהביא אותם ללקוחותינו בצורה אחראית ואיכותית. יש לנו ניסיון רב בתכנון חשמל בפרויקטים מסוגים שונים תוך מתן פתרונות לא קונבנציונאליים וליווי אישי וצמוד.
בטיחות, ייעול וחיסכון
חשמל הוא עסק למקצוענים בלבד וטעויות או התנהלות לא מקצועית עשויה לגרור נזקים בלתי הפיכים. בטיחות חייבת לעמוד בראש סדר העדיפויות בכל פרויקט ואנחנו במטרני מקפידים על כך ביתר שאת. אנחנו מודעים לגודל האחריות בתכנון מערכות חשמל ולוקחים את התפקיד שלנו במלוא הרצינות הדרושה. אנחנו מבינים את העלויות הכרוכות בפרויקט שלכם ומאמינים שבאמצעות תכנון חשמל נכון ומדויק נוכל להביא לחיסכון משמעותי כמו גם לייעול התהליך. נשמח ללוות אתכם לאורך הדרך, לתכנן עבורכם מערכות חשמל מתקדמות שמותאמות באופן אישי לצרכים שלכם ולתקציב שלכם.

מטרני יעוץ חשמל

שעות פעילות:

08:00-17:00

טלפונים:

08-6584600מטרני יעוץ חשמל

שעות פעילות:

08:00-17:00

טלפונים:

08-6584600